Chicago zespół muzyczny

Uzyskaj szybką odpowiedź! Napisz do nas na e-mail: kawa48@op.pl

Sprawdź nasze najnowsze newsy na Facebooku

Ekrany TV

Poznaj nas bliżej a przekonasz się
dlaczego warto skorzystać z naszych usług

Ekrany TV

Ekrany LED na weselu oferują wiele możliwości! Dzięki nim oprawa Waszego wesela staje się jeszcze bardziej nietypowa i wyjątkowa. Na ekranach można wyświetlać zarówno zdjęcia z dzieciństwa, jak i filmy przygotowane dla rodziców jako podziękowanie. Możecie także zaprezentować ciekawe animacje lub śmieszne nagrania z przyjaciółmi, a nawet wykorzystać ekran do zabaw podczas oczepin. Ograniczeniem jest tutaj wyłącznie ludzka wyobraźnia – na ekranie można wyświetlić dowolną treść lub grafikę.

Ekrany LED umożliwiają również transmisję na żywo z wesela. Osoba odpowiedzialna steruje obrazem z dwóch kamer, dzięki czemu relacja z wesela jest bezpośrednio odtwarzana na ekranach. Zabawa może być nagrywana z dwóch kamer i transmitowana na bieżąco poprzez multimedialne ekrany. Dzięki temu Goście siedzący przy stołach będą mieli podgląd na to, co dzieje się na parkiecie, i na pewno nie przegapią ulubionego kawałka muzycznego ani ważnego wydarzenia na sali tanecznej.

To nowoczesne rozwiązanie zyskuje coraz większą popularność ze względu na swoje praktyczne zastosowania technologiczne oraz zdolność do stworzenia niezwykłej oprawy wizualnej całego wesela. Ekrany LED mogą być elementem zaskoczenia dla Gości lub dodatkową dekoracją sali. Można na nich wyświetlić grafikę nawiązującą do stylu wesela, a całość stanowi dodatkowe źródło oświetlenia i efekt pełen barw. Już podczas wejścia Państwa Młodych na salę weselną można wyświetlić Wasze zdjęcie, a w trakcie wesela można pokazywać zdjęcia zrobione przez naszego pracownika. Możecie także wyświetlić niespodziewany film dla Waszych rodziców, zdjęcia świadków lub starostów podczas ich tostu. Świetnym pomysłem jest również muzyczne karaoke lub bitwa na głosy między gośćmi weselnymi, podczas których na ekranie wyświetla się tekst piosenek. Podsumowując, na ekranach LED można pokazać praktycznie wszystko!

Ekrany LED to prawdziwy „must have” na współczesnych weselach. To nowoczesne rozwiązanie oferuje wiele możliwości, począwszy od prezentacji zdjęć, grafik i filmów, poprzez transmisję na żywo z wesela, aż po tworzenie wspaniałej oprawy wizualnej całego wydarzenia.