Chicago zespół muzyczny

Uzyskaj szybką odpowiedź! Napisz do nas na e-mail: kawa48@op.pl

Sprawdź nasze najnowsze newsy na Facebooku

Nasz zespół

Poznaj nas bliżej a przekonasz siędlaczego warto skorzystać z naszych usług

CHICAGO

Jesteśmy zespołem z wieloletnim doświadczeniem

Zespół na wesele to jeden z najważniejszych elementów, zaraz po dobrym jedzeniu. To, jak w tym dniu bawić będą się Państwo Młodzi i Goście, w dużej mierze zależy właśnie od zespołu. W końcu wesele to czas radości, zabawy i tańców a my zrobimy wszystko, by właśnie w takiej atmosferze odbył się ten dzień.

Zespół muzyczny Chicago tworzy grupa czterech profesjonalnych muzyków, którzy grając wspólnie już prawie 30 lat, dobrze znają potrzeby Młodej Pary i Gości oraz potrafią dopasować repertuar i całą oprawę sceniczną tak, by doskonale wpisać się w upodobania nawet najbardziej wymagających klientów. Choć gramy głównie na przyjęciach weselnych, to nie obce są nam także występy na wszelkiego rodzaju balach, bankietach, imprezach rodzinnych i firmowych oraz innych wydarzeniach o charakterze rozrywkowym. Instrumenty, które wykorzystujemy, to różnego typu instrumenty klawiszowe, saksofon, akordeon, trąbka, klarnet i perkusja.

Czym wyróżniamy się na tle innych zespołów? Przede wszystkim pasją do muzyki i sprawiania nią radości innym ale także doskonałym brzmieniem oraz bogatym repertuarem. Są to najlepsze utwory wszystkich gatunków muzycznych polskich i zagranicznych wykonawców- zarówno te najnowsze, jak i hity minionych dekad. Ponadto mocnym punktem naszego zespołu jest wodzirej, który zadba o odpowiedni nastrój w czasie przyjęcia weselnego i nie pozwoli, by choć przez moment zawiało nudą.

Za spory sukces i wyróżnienie uważamy nasze liczne występy u boku takich sław jak Edyta Bartosiewicz, Natalia Kukulska, Edyta Górniak oraz zespołu De Mono, Kombi czy Varius Manx.

Muzyka towarzyszy nam od zawsze, pozwólcie, że teraz my potowarzyszymy Wam w najważniejszym dniu waszego życia i sprawimy, by był on jeszcze bardziej niezapomniany.

Zespół na wesele to jeden z najważniejszych elementów, mających realne przełożenie na ogólną atmosferę i zabawę Pary Młodej i Gości. Zespół CHICAGO sprawi, że w ten Wasz nowy etap w życiu wkroczycie śpiewająco i tanecznym krokiem.

Wioletta Ćwik

Absolwentka Szkoły Muzycznej w Leżajsku, uzyskała dyplom Uniwersytetu Rzeszowskiego na kierunku Edukacja Artystyczna w zakresie Sztuki Muzycznej.

 

Na co dzień nauczyciel rytmiki oraz wychowawca pedagogiczny w jednym z rzeszowskich przedszkoli. Śpiewa od kołyski……uczestniczka wielu konkursów, festiwali i warsztatów wokalnych. W zespole Chicago od 2006 roku do dnia dzisiejszego.

 

Jest wokalistką wszechstronną, elastyczną z ogromną energią na scenie, swoim charakterystycznym głosem o znakomitej barwie potrafi zaprezentować większość znanych i lubianych utworów zarówno polskich jak i zagranicznych. Jak sama twierdzi, w zespole spełnia również bardzo ważną role personalno-organizacyjną.

 

Uwielbia taniec i podróże.

Tomasz Kawa

Absolwent Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Rzeszowie oraz Akademię Muzyczną im. Fryderyka Chopina w Warszawie.  Uczestnik oraz laureat wielu konkursów muzycznych.

 

W swojej karierze muzycznej grał i koncertował z różnymi formacjami na scenach całego świata. Z Zespołem Artystycznym PROMNI działającym przy SGGW w Warszawie odwiedził m.in. Czechy, Danię, Francję, Grecję, Hiszpanię, Holandię, Japonię, Koreę, Niemcy, Norwegię, Portugalię, Rosję, Szwajcarię, Szwecję, Tajwan, Turcję, Węgry, Włochy i USA.

 

Na co dzień pracuje jako nauczyciel gry na klarnecie i saksofonie w Szkole Muzycznej I i II stopnia w Rzeszowie oraz Łańcucie.

Od roku 1998 związany jest z zespołem CHICAGO, w którym śpiewa oraz gra na saksofonie, klarnecie, akordeonie i gitarze basowej.

 

Tomasz Kawa to muzyk z zamiłowania i pasji. Jego zapał i kunszt został niejednokrotnie nagrodzony a co najważniejsze w każdy występ wkłada 100% serca i zaangażowania co można zauważyć na scenie muzycznej oraz edukacyjnej.

Julia Krasiewicz

Absolwentka liceum w leżajsku. Aktualnie 22 letnia studentka kosmetologii, której głównym zainteresowaniem jest muzyka i sztuka. Od dziecka związana z muzyką. Ukończyła Szkołę Muzyczną w Leżajsku, w klasie gitary. Swój kunszt wokalny szlifowała przez kilka lat w grupie wokalnej „Meritum” w Leżajsku. Tam też zdobyła obycie ze sceną.

 

Zawodowo wokalistka i dekoratorka zespołu Chicago.

 

Julia Kurasiewicz jako artystyczna dusza specjalizuje się w tworzeniu pięknych i wykwintnych dekoracji. Zakochana w kolorach i barwach kreuje niecodzienne kompozycje zarówno w aranżacji przestrzeni jak i twarzy.

 

 

Jako młoda i pełna energii oraz życia osoba ceni sobie wolność. Podróżowanie i poznawanie świata daje jej możliwość rozwinięcia skrzydeł i poszerzania horyzontów.

Jarek Iskrzycki

Absolwent I i II stopnia Państwowej Szkoły Muzycznej w Sanoku w klasie akordeonu. Swoją naukę kontynuował na Wydziale Muzyki w Rzeszowie gdzie uzyskał tytuł magistra – specjalność muzyka rozrywkowa. 

 

W trakcie swojej nauki nagrał autorską płytę z kompozycjami akordeonowymi. Obecnie pracuje jako nauczyciel instrumentów klawiszowych. 

Mateusz Kruczek

Wszechstronny muzyk oraz doświadczony perkusista zespołu CHICAGO i nie tylko. Na swoim koncie muzycznym ma współprace z wieloma polskimi i zagranicznymi artystami. Z polskiej sceny muzycznej byli to: Justyna Steczkowska, Krzysztof Ścierański, Marek Radul, Zbigniew Jakubek.

W swojej karierze zawodowej jako muzyk sesyjny grał na wielu koncertach w Polsce jak i za granicą. Nagrywał płyty, występował na scenie z polskimi i zagranicznymi artystami muzyki: jazz, pop, blues.

Mateusz Kruczek współpracował także z wokalistami The Voice of Poland. Uczestnik wielu festiwali oraz spektaklów muzycznych (np. Taniec z gwiazdami).

Aktualnie nauczyciel gry na perkusji w Szkole Muzycznej YAMAHA.

Dlaczego my

15 letnie doświadczenie w imprezach

Przede wszystkim pasją do muzyki i sprawiania nią radości innym ale także doskonałym brzmieniem oraz bogatym repertuarem. Są to najlepsze utwory wszystkich gatunków muzycznych polskich i zagranicznych wykonawców- zarówno te najnowsze, jak i hity minionych dekad.

Zapraszamy na prezentacje

Do każdego wydarzenia podchodzimy w sposób indywidualny, kreatywny i przemyślany. Ponadto bazujemy na najlepszej jakości sprzęcie, dzięki czemu rozbrzmiewający po sali dźwięk jest przyjemny dla ucha.

NIE CZEKAJ

Zarezerwuj termin

Muzyka i perfekcyjny dźwięk jest oczywiście jednym z najważniejszych elementów weselnej zabawy, jednak nie mniej istotne jest oświetlenie oprawy muzycznej na sali balowej.

Sprawimy, że każda ta chwila będzie niezwykle uroczysta, zaś cała oprawa muzyczna w kościele nad wyraz zaskakująca dla Waszych Gości i stanowiąca piękny dodatek zapamiętany na długie lata.

RUSZAMY