Chicago zespół muzyczny

Uzyskaj szybką odpowiedź! Napisz do nas na e-mail: kawa48@op.pl

Sprawdź nasze najnowsze newsy na Facebooku

Pierwszy taniec – przygotowanie/nauka

Poznaj nas bliżej a przekonasz się
dlaczego warto skorzystać z naszych usług

Pierwszy taniec - przygotowanie i nauka pierwszego tańca w Akademii Tańca i Ruchu

Pierwszy taniec to niezwykle piękny moment każdego wesela. Młoda Para po raz pierwszy wykonuje wspólne kroki w rytm ulubionego utworu, co ma symboliczne znaczenie i jest sygnałem dla Gości o rozpoczęciu weselnej zabawy. Niemniej jednak, nie każdy jest mistrzem parkietu, dlatego warto oddać się w ręce profesjonalistów, którzy zadbają o nasze umiejętności taneczne.

Pierwszy taniec – przygotowanie i nauka pierwszego tańca w Akademii Tańca i Ruchu to oferta skierowana do wszystkich osób, bez względu na stopień zaawansowania i doświadczenie z parkietem. Być może potrzebujecie jedynie kilku lekcji i pomocy w dopięciu choreografii, a możliwe, że oczekujecie pełnego przygotowania od podstaw, wraz z doborem choreografii, jej nauką oraz zapoznaniem z podstawowymi krokami różnych stylów. Przebieg kursu jest dostosowywany indywidualnie, zależnie od potrzeb i oczekiwań Państwa Młodych.

 

Kurs pierwszego tańca prowadzony jest przez instruktorów posiadających wieloletnie doświadczenie w różnych stylach tanecznych, dzięki czemu każda lekcja będzie przyjemnym spędzeniem czasu. Może to być zarówno klasyczny walc angielski lub wiedeński, tango, jak również żywiołowa samba lub taniec nowoczesny. Pierwszy taniec wypadnie najlepiej, gdy oboje będziecie czuć się pewnie i swobodnie na parkiecie, co możliwe będzie tylko dzięki odpowiedniemu przygotowaniu. Akademia Tańca i Ruchu pomoże Wam osiągnąć ten efekt, abyście w trakcie pierwszego tańca mogli skupić się wyłącznie na sobie i swoich emocjach.

 

Pierwszy taniec to jeden z najpiękniejszych i najbardziej wzniosłych momentów każdego wesela. Aby był wyjątkowy i niezapomniany zarówno dla Młodej Pary, jak i zaproszonych Gości, wymaga odpowiedniego przygotowania. Nauka pierwszego tańca z Akademią Tańca i Ruchu to najlepszy wybór, dzięki któremu poczujecie się pewnie i swobodnie na parkiecie, a efekt końcowy przerósł Wasze oczekiwania.