Chicago zespół muzyczny

Uzyskaj szybką odpowiedź! Napisz do nas na e-mail: kawa48@op.pl

Sprawdź nasze najnowsze newsy na Facebooku

Ciężki dym

Poznaj nas bliżej a przekonasz się
dlaczego warto skorzystać z naszych usług

Ciężki dym

Młoda Para, falująca na parkiecie, krojenie tortu weselnego, podziękowania dla rodziców, piosenka od Pana Młodego dla swojej wybranki, czy wiersz Pani Młodej napisany dla męża, a może wspólne oglądanie fotografii bądź teledysku na dużym ekranie – wszystkie te momenty to prawdziwe perełki weselnych uroczystości. Nic więc dziwnego, że chcemy, aby były one wyjątkowe i na długo zapadły w pamięć zarówno nam, jak i naszym Gościom. Ciężki dym jest z pewnością tym dodatkiem, który znacznie ułatwi osiągnięcie zamierzeń.

Ciężki dym podczas pierwszego tańca sprawi, że będziecie wyglądać jakbyście kroczyli w chmurach. To rozwiązanie z jednej strony doskonale podkreśli piękno Waszego tańca, z drugiej zaś zatuszuje ewentualne niedoskonałości. Jest to gwarancja świetnego efektu zarówno na żywo, jak i na pamiątkowych fotografiach czy nagraniach. Podobnie jak podczas krojenia tortu czy innych chwil, szczególnie wartych podkreślenia. Tylko u nas możecie bowiem z niego korzystać przez całą noc.

 

Ciężki dym to rodzaj pary, tworzonej z wytwornicy. Poprzez zastosowanie suchego lodu i zjawiska sublimacji powstaje gęsta, ciężka i całkowicie bezzapachowa mgła, która unosi się jedynie na pewną wysokość, a po pewnym czasie sama znika, nie powodując żadnych strat. Tego rodzaju dodatek jest całkowicie bezpieczny i nie przeszkadza Gościom podczas tańca, gdyż unosi się zwykle do wysokości pasa. Sprawcie sobie prawdziwą niespodziankę i rzeczywiście poczujcie się w ten wyjątkowy dzień jak w niebie, dzięki rozwiązaniu w postaci ciężkiego dymu.

 

Ciężki dym sprawi, że poczujecie się jakbyście spacerowali w chmurach. Wzniescie się na wyżyny nieba podczas pierwszego tańca, bądź pozwólcie Waszym Gościom bujać w obłokach przez całą noc, bowiem nasza oferta zapewnia tego typu efekty przez cały czas trwania zabawy.