Chicago zespół muzyczny

Uzyskaj szybką odpowiedź! Napisz do nas na e-mail: kawa48@op.pl

Sprawdź nasze najnowsze newsy na Facebooku

Napis LOVE

Poznaj nas bliżej a przekonasz się
dlaczego warto skorzystać z naszych usług

Napis LOVE

„Miłość” to słowo, które stanowi fundament każdego ślubu i wesela. Możemy dostrzec je w słowach, jakimi dzielą się małżonkowie w tym szczególnym dniu, jak również w gestach, którymi obdarzają się nawzajem w trakcie uroczystości. Dlatego obecność napisu LOVE lub MIŁOŚĆ na weselu jest prostym, ale znaczącym dodatkiem, symbolizującym jedno z najpiękniejszych dni w życiu pary.


Oferujemy napisy LOVE lub MIŁOŚĆ, gdzie każda litera jest podświetlana przy użyciu diod LED i zasilana osobno, co umożliwia ich rozmieszczenie na większych odległościach. Napis świeci ciepłym światłem, a użyte żarówki LED nie nagrzewają się, co zapewnia pełne bezpieczeństwo.


Podświetlany napis może być wspaniałym uzupełnieniem zarówno sali jadalnej, jak i parkietu do tańca, a nawet stać się elementem dekoracji zewnętrznej. Czasami zdarza się, że wybrana przez Parę Młodą lokalizacja spełnia wszystkie wymagania kulinarne, ale może brakować jej wyjątkowego wyglądu. W takiej sytuacji napis stanowi doskonałą okazję do ożywienia wnętrza i nadania mu niepowtarzalnego charakteru. Stanowi on również wspaniałe tło do wspólnych zdjęć i selfie, które na pewno wykorzysta nie tylko fotograf, ale także goście. Zastosowane żarówki tworzą romantyczną atmosferę, która wyjątkowo dobrze prezentuje się na zdjęciach. To również piękna pamiątka na filmie, która przetrwa wiele lat. Podświetlony napis LOVE jeszcze bardziej podkreśli wyjątkowy charakter tego ważnego wydarzenia i na długo pozostanie w pamięci wszystkich obecnych. To niewielki element, który oferuje wiele możliwości, dlatego warto z niego skorzystać.


Miłość to kluczowe słowo podczas każdego wesela. Dodatkowe podświetlenie go za pomocą napisu LOVE lub MIŁOŚĆ nie tylko ozdobi salę, ale także stworzy niezwykłe tło do zdjęć.