Chicago zespół muzyczny

Uzyskaj szybką odpowiedź! Napisz do nas na e-mail: kawa48@op.pl

Sprawdź nasze najnowsze newsy na Facebooku

Koncert akustyczny

Poznaj nas bliżej a przekonasz się
dlaczego warto skorzystać z naszych usług

Koncert akustyczny

Nieodłącznym elementem każdego wesela są życzenia składane Młodej Parze. To wspaniałe chwile pełne wzruszeń i życzliwości, podczas których Goście często muszą stać w kolejce przez kilka, a nawet kilkadziesiąt minut, zanim nadejdzie ich kolej. Zazwyczaj ten czas mija w względnym milczeniu lub przy dźwiękach muzyki płynącej z głośników.


Jednak my przygotowaliśmy coś niezwykłego – koncert akustyczny w wykonaniu muzyków, którzy będą grać na pięknym, białym, błyszczącym fortepianie. Ten koncert na żywo, towarzyszący składaniu życzeń, na pewno zaskoczy wszystkich Gości i nada tym chwilom magicznego klimatu. Ponadto, pamiątkowe zdjęcia z widocznym w tle efektownego fortepianu będą niezapomnianą i piękną pamiątką. Takie połączenie wizualno-dźwiękowe z pewnością umili oczekiwanie.


Ponadto, koncert akustyczny może również uprzyjemnić czas podczas obiadu. Słuchanie delikatnej i relaksującej muzyki na pewno będzie przyjemniejsze niż słuchanie dźwięków talerzy i sztućców. Można śmiało powiedzieć, że taki koncert podczas obiadu to prawdziwa uczta dla zmysłów. Jest to szczególnie istotne, ponieważ wydawanie obiadu trwa dość długo, i choć nie jesteśmy w stanie całkowicie wyeliminować towarzyszących dźwięków, dodanie subtelnej muzyki w tle zdecydowanie poprawi atmosferę.


Koncert akustyczny w trakcie składania życzeń czy podczas trwania obiadu, z udziałem pięknego, białego fortepianu, na pewno spodoba się zarówno Wam, jak i Waszym Gościom. To połączenie wizualno-dźwiękowe będzie stanowić subtelną ozdobę i umili chwile oczekiwania.