Chicago zespół muzyczny

Uzyskaj szybką odpowiedź! Napisz do nas na e-mail: kawa48@op.pl

Sprawdź nasze najnowsze newsy na Facebooku

Oprawa muzyczna ślubu

Usługi, które sprawią, że nikt na długo
nie zapomni Waszego wesela

Oprawa muzyczna ślubu

Moment, w którym mówicie sobie sakramentalne „tak”, jest oczywiście najważniejszym i najpiękniejszym momentem całej ceremonii ślubu kościelnego. Nikt jednak nie powiedział, że nie może być jeszcze piękniej. Oprawa muzyczna podczas ślubu w kościele sprawi, że emocje, zarówno Wasze, jak i Waszych Gości, sięgną zenitu.


Z pewnością wielokrotnie wyobrażaliście sobie, jak będzie wyglądać to doniosłe wydarzenie w Waszym życiu, i zapewne w tych wyobrażeniach nie zabrakło pięknych dźwięków instrumentów, które sprawiały, że całość stawała się jeszcze bardziej wzniosła.


Z nami ta wizja staje się rzeczywistością, ponieważ zapewniamy oprawę muzyczną również podczas ceremonii w kościele. Są to cztery utwory z naszej listy, wykonane na trąbce i saksofonie, przy akompaniamencie organów. Oczywiście utwory te odpowiadają normom kościelnym obowiązującym przy ślubach. Ponadto para Młoda decyduje, w którym momencie utwory te mają zostać wykonane. Być może będzie to chwila, w której wchodzisz do kościoła ze swoim ukochanym tatą lub moment błogosławieństwa, a może to będzie czas, kiedy już jako mąż i żona wychodzicie ze świątyni.


Sprawimy, że każda z tych chwil będzie niezwykle uroczysta, a cała oprawa muzyczna w kościele stanie się zaskakującym dodatkiem, zapamiętanym na długie lata przez Waszych Gości. W murach kościoła dźwięki instrumentów brzmią szczególnie pięknie i stanowią oryginalne dopełnienie tego wyjątkowego momentu, jakim jest ślub. Jeśli jednak ślub odbywa się na świeżym powietrzu lub w innym miejscu, również możemy zrealizować oprawę muzyczną.


Oprawa muzyczna podczas ceremonii w kościele z pewnością nadaje całości jeszcze bardziej uroczysty i wzniosły charakter, sprawiając, że emocje zarówno Wasze, jak i Waszych Gości, sięgają zenitu. Piękne momenty wymagają wyjątkowego podkreślenia, a instrumentalne wykonania w murach świątyni brzmią nader urokliwie.