Chicago zespół muzyczny

Uzyskaj szybką odpowiedź! Napisz do nas na e-mail: kawa48@op.pl

Sprawdź nasze najnowsze newsy na Facebooku

Fotobudka

Usługi, które sprawią, że nikt na długo
nie zapomni Waszego wesela

Fotobudka

Fotobudka na weselu od kilku lat cieszy się dużą popularnością jako jedna z najlepszych i najmodniejszych atrakcji zarówno dla Państwa Młodych, jak i dla Gości weselnych. Jeśli jeszcze nie wiecie, czym jest fotobudka, to szybko wyjaśnimy.


Jest to niezwykle łatwe w obsłudze urządzenie, przypominające przenośne studio fotograficzne. Wystarczy, że Wy lub Wasi goście staniecie w wyznaczonym miejscu i uruchomicie ekran, aby wkrótce cieszyć się natychmiastowym wydrukiem zdjęć w dwóch kopiach. Jedno z nich najczęściej zostaje pozostawione w księdze gości z dedykacją, drugie zaś stanowi pamiątkę dla osób znajdujących się na fotografii. Istnieje możliwość personalizacji wydruku poprzez dodanie imion Młodej Pary i daty ślubu. Dodatkowo, wszystkie zdjęcia są zapisywane na dysku, co stanowi dodatkową pamiątkę dla Państwa Młodych.


Fotobudka to atrakcja zarówno dla dzieci, jak i dla starszych gości. Gwarantuje fantastyczną i spontaniczną zabawę, która przynosi wiele śmiechu i radości. Całość jest urozmaicona przez zabawne gadżety, takie jak peruki, okulary, maski i napisy. Im większa pomysłowość gości w ich wykorzystaniu oraz w śmiesznych pozach, tym lepszy efekt końcowy fotografii. Jeden jest pewny – ta niespodzianka i śmiech nie mają końca. Co więcej, nasza fotobudka Rzeszów będzie dostępna aż do godziny 24:00, nie tylko przez kilka godzin jak zazwyczaj. Dzięki temu każdy będzie miał możliwość skorzystania z atrakcji bez zbędnych kolejek i oczekiwania.


Fotobudka to doskonałe rozwiązanie na Wasze wesele, które nie tylko urozmaici ten wyjątkowy dzień, ale także uwieczni najlepsze chwile, rozkręci przyjęcie i stworzy wyjątkową pamiątkę zarówno dla Was, jak i dla Waszych Gości. Fotobudka przypadnie do gustu zarówno najmłodszym, jak i starszym weselnikom. Natychmiastowy wydruk zdjęć stanowi doskonałą pamiątkę dla Was i Waszych Gości, a do tego sprawi wszystkim wiele frajdy i radości. Tylko u nas możecie mieć fotobudkę na Waszym weselu aż do godziny 24:00!”