Do góry

Śpiewnik weselny

Usługi, które sprawią, że nikt na długo
nie zapomni Waszego wesela

CHICAGO ZESPÓŁ MUZYCZNY

Śpiewnik weselny


Śpiewnik weselny to bardzo praktyczny dodatek na wesele, który przyczyni się do wspólnej integracji Gości przy stołach weselnych oraz pozwoli na radosne biesiadowanie przy znanych
i lubianych utworach. Zwykle znajomość- nawet najpopularniejszych szlagierów- kończy się na kilku linijkach. Pomocny okazuje się wówczas weselny śpiewnik z tekstami piosenek, dzięki czemu wszyscy Goście mogą przyłączyć się do wspólnego śpiewu.

Gotowy śpiewnik weselny zawiera najpopularniejsze, biesiadne i weselne utwory oraz humorystyczne przyśpiewki, które z pewnością wpłyną na poprawę humoru i rozluźnienie atmosfery wśród biesiadników. W zależności od stylu, w którym organizowana jest zabawa, możliwy jest wybór oprawy wizualnej śpiewników- mogą być one eleganckie, kolorowe, personalizowane- pierwsza strona śpiewnika przygotowana indywidualnie, zawierająca wybraną grafikę bądź zdjęcie, imiona lub inicjały Państwa Młodych oraz datę ślubu.

Śpiewniki, dostępne dla Gości przy każdym stoliku, pozwolą włączyć się do wspólnego śpiewu, gwarantując wyśmienitą i huczną zabawę.

Śpiewnik weselny na stołach Gości to ważny element, służący wspólnym śpiewom i integracji. Choć wydawałoby się, że dobrze znamy najlepsze szlagiery, to zwykle problem zaczyna pojawiać się już po kilku linijkach. Gotowe, personalizowane śpiewniki weselne z pewnością rozwiążą ten problem, gwarantując wyśmienitą zabawę.


PAKIET WESELNY

Sprawdź również nasze
pozostałe elementy pakietu

Umów się na bezpłatną
prezentacje zespołu!Skontaktuj sie z nami