Do góry

Samochód do ślubu

Usługi, które sprawią, że nikt na długo
nie zapomni Waszego wesela

CHICAGO ZESPÓŁ MUZYCZNY

Samochód na wesele Rzeszów


Wyjątkowe wydarzenia wymagają niezwykłej oprawy, zaś ślub i wesele należą do jednych z nich. Dlatego każda Para Młoda chce, by ten dzień był nie tylko szczególnie zapamiętany, ale także w jak największym stopniu odpowiadał temu wymarzonemu. Jeśli więc oboje zawsze pragnęliście, by Wasz ślub był pełen klasy, elegancji i szyku, to z pewnością oferta najnowszego BMW X5, którym powiezie Was do ślubu nasz kierowca, z pewnością przypadnie Wam do gustu.

Samochód na wesele Rzeszów to kolejna nasza propozycja, która- jesteśmy wręcz pewni- z pewnością spodoba się zwłaszcza Panu Młodemu. Gdyż przejażdżka w tak ważnym dniu samochodem BMW X5 rocznik 2021 to nie lada gratka. Panią Młodą natomiast, bez wątpienia uraduje piękny, biały kolor samochodu i jego dekoracja, które dodatkowo nawiązywać będą do rodzaju uroczystości i idealnie prezentują się podczas takiej ceremonii.

Samochód ten łączy wygodę limuzyny z dynamiką auta sportowego, zaś przestronne wnętrze zapewnia komfort podróży Młodej Parze. Ponadto duży bagażnik pomieści wszystkie prezenty i kwiaty. Auto bezpośrednio przed uroczystością jest czyszczone i nabłyszczane. Istnieje możliwość przystrojenia go wedle własnych upodobań.

Pojazd wynajmowany jest wraz z elegancko ubranym kierowcą, który w komfortowej atmosferze i co najważniejsze- bezpiecznie, dowiezie Was do celu. Niespodzianką dla Was będą Wasze zdjęcia ze ślubu, które pojawią się w monitorach foteli i które zobaczycie tuż po ceremonii ślubnej, jadąc na przyjęcie weselne. Całość dopełni lampka szampana, która zostanie Wam wręczona przez naszego kierowcę. Co więcej, samochód będzie dla Was dostępny aż do godziny 24:00.

Jesteśmy pewni, że wybór pojazdu którym pojedziecie do ślubu jest pierwszym punktem na liście każdego Pana Młodego. Oferowane przez nas piękne, białe BMW X5 z 2021 roku z pewnością spełni Wasze oczekiwania zarówno pod względem wyglądu, jak i komfortu. Tym bardziej, że będziecie mogli z niego korzystać aż do godziny 24:00

 

PAKIET WESELNY

Sprawdź również nasze
pozostałe elementy pakietu

Umów się na bezpłatną
prezentacje zespołu!Skontaktuj sie z nami