Do góry

Samochód do rozwożenia weselnych gości

Usługi, które sprawią, że nikt na długo
nie zapomni Waszego wesela

CHICAGO ZESPÓŁ MUZYCZNY

Samochód do rozwożenia gości weselnych


Ślub i wesele to niemałe wyzwanie organizacyjne, przed którym stają Państwo Młodzi. Z pewnością zależy im na dobrej zabawie, ale także komforcie i bezpieczeństwie swoich Gości. Planując więc wesele, jednym z istotnych elementów jest zapewnienie transportu osobom zaproszonym, które z różnych przyczyn nie będą mogły same powrócić do domu – chodzi tu głównie o samochód do rozwożenia gości weselnych po zakończeniu zabawy.

Wesele to wydarzenie, które zwykle trwa całą noc, w dodatku rzadko kiedy bywa bezalkoholowe. W dobrym tonie będzie więc, jeśli Para Młoda zadba o bezpieczny powrót
swoich Gości tak, by nie musieli sami się o to martwić. Z doświadczenia wiemy, że większość zaproszonych osób organizuje sobie transport powrotny we własnym zakresie, natomiast zawsze istnieje grupa tych, którzy nie mogą sobie na to pozwolić. Rezerwacja autobusu w takim przypadku wyda się zbytecznością, dlatego bus 9-osobowy to obecnie najlepszy transport na wesele.

Oferujemy więc samochód do rozwożenia gości weselnych. To komfortowy bus, mieszczący 9 osób wraz z kierowcą, który rozwiezie Gości opuszczających wesele według ustalonej trasy. Jesteśmy elastyczni, dostosowując się do potrzeb i oczekiwań Klienta, zarówno pod względem godzin i czasu pracy, jak i obszaru kursów. Może to być jeden kurs o określonej godzinie i w dane miejsce, kilka tras w danym czasie bądź kursy na żądanie – w zależności od bieżącej sytuacji.

Wynajem busa to obustronna korzyść – Gościom pozwalająca na komfortowy i bezpieczny powrót do domu, Państwu Młodym zaś na wygodne i korzystne rozliczenie, według stawki kilometrowej bądź godzinowej.

Państwo Młodzi powinni zadbać o każdy szczegół swojego wesela. Jedną z istotnych kwestii jest zapewnienie transportu i wynajem samochodu do rozwożenia Gości po zakończeniu zabawy. Bus 9-osobowy będzie w tym przypadku najlepszym i najkorzystniejszym rozwiązaniem, zarówno dla Młodej Pary, jak i Gości.

 

PAKIET WESELNY

Sprawdź również nasze
pozostałe elementy pakietu

Umów się na bezpłatną
prezentacje zespołu!Skontaktuj sie z nami