Do góry

Pierwszy taniec – przygotowanie/nauka

Usługi, które sprawią, że nikt na długo
nie zapomni Waszego wesela

CHICAGO ZESPÓŁ MUZYCZNY

Pierwszy taniec - przygotowanie i nauka pierwszego tańca w Akademii Tańca i Ruchu


Pierwszy taniec to niezwykle piękny moment każdego wesela – Młoda Para po raz pierwszy wykonuje wspólne kroki w rytm ulubionego utworu, co stanowi pewien wymiar symboliczny, a ponadto jest sygnałem dla Gości o rozpoczęciu weselnej zabawy.  Nie każdy jest jednak mistrzem parkietu, dlatego warto oddać się w ręce profesjonalistów, którzy zadbają o nasze umiejętności taneczne.

Pierwszy taniec – przygotowanie i nauka pierwszego tańca w Akademii Tańca i Ruchu to oferta skierowana do wszystkich osób, bez względu na stopień zaawansowania i obycie z parkietem. Być może potrzebujecie jedynie kilku lekcji i pomocy w dopięciu choreografii, a możliwe że oczekujecie pełnego przygotowania od podstaw- wraz z doborem choreografii, jej nauką oraz zapoznaniem z podstawowymi krokami danych stylów. Przebieg kursu jest więc ustalany indywidualnie, w zależności od potrzeb i oczekiwań Państwa Młodych.

Kurs pierwszego tańca prowadzony jest przez instruktorów posiadających wieloletnie doświadczenie w różnych stylach tanecznych, dzięki czemu każde zajęcia będą przyjemnym spędzeniem czasu. Może to być zarówno klasyczny walc angielski lub wiedeński, czy tango, jak również żywiołowa samba lub taniec nowoczesny.

Pierwszy taniec wypadnie najlepiej wówczas, gdy oboje będziecie czuć się pewnie i swobodnie na parkiecie, z kolei to możliwe będzie wyłącznie dzięki odpowiedniemu przygotowaniu. Akademia Tańca i Ruchu pomoże Wam w osiągnięciu tego efektu, byście w trakcie pierwszego tańca mogli skupić się wyłącznie na sobie i swoich emocjach.

Pierwszy taniec to jeden z najpiękniejszych i najbardziej wzniosłych momentów każdego wesela. By był wyjątkowy i niezapomniany zarówno dla Młodej Pary, jak i zaproszonych Gości, wymaga odpowiedniego przygotowania. Nauka pierwszego tańca z Akademią Tańca i Ruchu to najlepszy wybór, dzięki któremu poczujecie się pewnie i swobodnie na parkiecie, zaś efekt końcowy przerośnie Wasze oczekiwania.


PAKIET WESELNY

Sprawdź również nasze
pozostałe elementy pakietu

Umów się na bezpłatną
prezentacje zespołu!Skontaktuj sie z nami