Do góry

Napis LOVE

Usługi, które sprawią, że nikt na długo
nie zapomni Waszego wesela

CHICAGO ZESPÓŁ MUZYCZNY

Napis LOVE


„Miłość” to słowo, które jest wyznacznikiem każdego ślubu i wesela. Widać ją w słowach, którymi dzielą się w tym dniu małżonkowie oraz w poszczególnych gestach, jakimi obdarzają się w trakcie trwania uroczystości. Dlatego napis love czy napis miłość na weselu to jakże prosty, ale i wymowny dodatek, będący przypieczętowaniem jednego z najpiękniejszych dni w życiu dwojga ludzi.

Posiadamy napis LOVE lub MIŁOŚĆ, każda litera podświetlana ledowo i zasilana oddzielnie, dzięki czemu można rozstawić je na duże odległości między sobą. Napis świeci ciepłą barwą, zaś użyte żarówki LED nie nagrzewają się, przez co są w pełni bezpieczne.

Podświetlany napis może być świetnym dopełnieniem zarówno sali jadalnej, jak i tanecznej, a nawet stanowić element dekoracji zewnętrznej. Niekiedy natomiast jest tak, że wybrany przez Was lokal w pełni spełnia oczekiwania kulinarnego, jednak nie do końca wizualne. Wówczas taki napis jest szansą na urozmaicenie wnętrza, nadanie mu wyjątkowego charakteru. To także fantastyczne tło do wspólnych fotografii czy selfie, które z pewnością wykorzysta nie tylko Wasz fotografii, ale i Goście. Zastosowane żarówki tworzą romantyczny nastrój, co niesamowicie wygląda na fotografii. Takie tło pięknie prezentuje się również i na filmie, stanowiąc unikatową pamiątkę na lata.

Rozświetlony napis love jeszcze bardziej podkreśli charakter tego jakże ważnego dla Was wydarzenia i z pewnością na długo utkwi w pamięci wszystkich obecnych. Jest to niewielka rzecz, która daje tak wiele możliwości, dlatego warto z niej skorzystać.

Miłość to kluczowe słowo każdego wesela. Warto podkreślić je dodatkowo podświetlanym napisem love bądź miłość, który będzie nie tylko piękną dekoracją sali ale także niezwykłym tłem do zdjęć.

 

PAKIET WESELNY

Sprawdź również nasze
pozostałe elementy pakietu

Umów się na bezpłatną
prezentacje zespołu!Skontaktuj sie z nami