Do góry

Marsze weselne

Usługi, które sprawią, że nikt na długo
nie zapomni Waszego wesela

CHICAGO ZESPÓŁ MUZYCZNY

Marsze weselne pod domem młodych


Wyprowadzenie z domu rodzinnego Pana Młodego a później Pani Młodej to pierwsze tak uroczyste i ważne elementy większości wesel. Nie bez powodu, bowiem od lat stanowią symbol pewnego przejścia z jednego etapu, do drugiego, jakże pięknego i ważnego, jakim jest małżeństwo. Marsze weselne pod domem młodych to więc nadal aktualna i niezwykle doniosła chwila. Wiemy o tym, dlatego przywiązujemy dużą wagę do tego, by już od samego początku i tych pierwszych chwil stworzyć wyjątkową atmosferę.

Przyjeżdżamy do domu Pana Młodego by przy radosnych dźwiękach instrumentów wprowadzać przybywających w typowo biesiadny klimat. Następnie udajemy się pod dom Pani Młodej, by tam ponownie witać Młodego i wszystkich Gości. Muzyka charakterystyczna dla tradycji weselnej towarzyszy również podczas witania się z Gośćmi, dzięki czemu jest niezwykle radośnie i gwarnie- zwłaszcza jeśli wesele odbywa się na wsi bądź Para Młoda wychodzi z domu jednorodzinnego, gdyż wówczas istnieje dodatkowa przestrzeń na ciekawe tradycje, które dodatkowo podkreślamy naszym muzykowaniem.

Skoczne marsze weselne grane pod domem Państwa Młodych z pewnością wprawią w doskonały nastrój zarówno Was, jak i przybywających Gości. Ponadto umilą czas oczekiwania i powitań.


PAKIET WESELNY

Sprawdź również nasze
pozostałe elementy pakietu

Umów się na bezpłatną
prezentacje zespołu!Skontaktuj sie z nami