Do góry

Koncert akustyczny

Usługi, które sprawią, że nikt na długo
nie zapomni Waszego wesela

CHICAGO ZESPÓŁ MUZYCZNY

Koncert akustyczny


Nieodłącznym punktem każdego wesela są życzenia składane Młodej Parze. To wspaniałe chwile, pełne wzruszeń i życzliwości, podczas których Goście muszą jednak odstać w kolejce kilka a nawet kilkadziesiąt minut, zanim nadejdzie ich kolej. Zwykle ten czas upływa we względnej ciszy bądź przy dźwiękach muzyki płynącej z głośników.

Tymczasem my przygotowaliśmy coś niesztampowego- koncert akustyczny w wykonaniu muzyków zespołu CHICAGO, z wykorzystaniem pięknego, białego, błyszczącego fortepianu. Koncert na żywo, towarzyszący składaniu życzeń, to coś, co z pewnością mile zaskoczy wszystkich Gości oraz nada tym chwilom magicznego klimatu. Ponadto pamiątkowe zdjęcia z widocznym w tle, efektownym fortepianem, będą niezapomnianą i piękną pamiątką. Takie zestawienie wizualno-dźwiękowe z pewnością uprzyjemni moment oczekiwania

Ponadto koncert akustyczny może także umilać czas obiadu- z pewnością o wiele przyjemniej będzie słuchać delikatnej, relaksującej muzyki, niż brzęku uderzających o talerze sztućców. Można śmiało rzec, że taki koncert podczas obiadu to prawdziwa uczta dla oczu i uszu. Jest to o tyle ważne, iż wydawanie obiadu trwa dość długo i choć nie jesteśmy w stanie całkowicie wyeliminować towarzyszących temu dźwięków, to dodatek w postaci subtelnego tła muzycznego bez wątpienia jest lepszy od ciszy.

Koncert akustyczny w trakcie składania życzeń czy trwania obiadu, z wykorzystaniem pięknego, białego fortepianu z pewnością spodoba się zarówno Wam, jak i Waszym Gościom. Takie zestawienie wizualno-dźwiękowe stanowić będzie bowiem subtelny dodatek i umili chwile oczekiwań.

 

PAKIET WESELNY

Sprawdź również nasze
pozostałe elementy pakietu

Umów się na bezpłatną
prezentacje zespołu!Skontaktuj sie z nami