Do góry

Fotobudka

Usługi, które sprawią, że nikt na długo
nie zapomni Waszego wesela

CHICAGO ZESPÓŁ MUZYCZNY

Fotobudka Rzeszów


Fotobudka na weselu to od kilku lat jedna z najlepszych i najmodniejszych atrakcji zarówno dla Państwa Młodych, jak i Gości weselnych. Jeśli jeszcze nie wiecie, czym jest fotobudka, szybko śpieszymy z wyjaśnieniami.

Jest to niezwykle proste w obsłudze urządzenie, przypominające mobilne studio fotograficzne. Wystarczy że Wy, lub Wasi goście staniecie w wyznaczonym miejscu i uruchomicie ekran, by za chwilę cieszyć się natychmiastowym wydrukiem zdjęć w dwóch kopiach. Jedna z nich najczęściej pozostawiana jest wraz z dedykacją w księdze gości, druga natomiast stanowi formę pamiątki dla osób znajdujących się na fotografii- istnieje możliwość personalizacji wydruku, a więc dodanie imion Młodej Pary i daty ślubu. Ponadto wszystkie zdjęcia zapisywane są na dysku, dzięki czemu jest to dodatkowa pamiątka dla Państwa Młodych.

Fotobudka to atrakcja zarówno dla dzieci, jak i starszych Gości. Gwarantuje fantastyczną, spontaniczną zabawę i jest powodem do wielu śmiechów i radości. Całość urozmaicają zabawne gadżety- peruki, okulary, maski, napisy a im większa pomysłowość Gości na ich wykorzystanie i śmieszne pozy, tym lepszy efekt ostateczny fotografii. Jedno jest pewne- z tego typu niespodziankom, śmiechom niema końca. Tym bardziej, że oferowana przez nas fotobudka Rzeszów będzie dostępna aż do godziny 24:00, a nie jak zazwyczaj tylko kilka godzin. Dzięki temu każdy będzie miał możliwość skorzystania z atrakcji, bez zbędnych kolejek i oczekiwań.

Fotobudka to świetne rozwiązanie na Wasze wesele, która nie tylko urozmaici ten wyjątkowy, ale także uwieczni najlepsze chwile, rozkręci przyjęcie oraz sprawi, że po każdej z tych chwil pozostanie wyjątkowa pamiątka zarówno dla Was, jak i Waszych Gości.

Fotobudka to rozwiązanie, które przypadnie do gustu zarówno najmłodszym, jak i tym starszym weselnikom. Natychmiastowy wydruk zdjęć stanowić będzie doskonałą pamiątkę dla Was i Waszych Gości a do tego sprawi wszystkim wiele frajdy i radości. Tylko u nas fotobudka na Waszym weselu aż do godziny 24:00!

 

PAKIET WESELNY

Sprawdź również nasze
pozostałe elementy pakietu

Umów się na bezpłatną
prezentacje zespołu!Skontaktuj sie z nami